// 15 000 wyszkolonych kierowców

Blog

Praska Auto Szkoła to doświadczenie, wiedza i wypracowana skuteczna metodyka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

31 sierpnia 2018 Praska Auto Szkoła, po ponad 25 latach funkcjonowania na rynku szkolenia na prawo jazdy, zamyka swoją działalność. Te lata, to tysiące wyszkolonych nowych kierowców wyposażonych w wiedzę i umiejętności zarówno w zakresie stosowania prawa drogowego, bezpiecznego poruszania się po drodze oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

To również lata wielu aktywności społecznych PAS takich jak:

– 10 lat prowadzenia audycji w Radiu Warszawa – „Bezpieczniej w drodze z Radiem Warszawa”

– szkolenie uczniów szkół podstawowych w zakresie karty rowerowej

– organizacja siedmiu edycji Praskich Konkursów Szkół Podstawowych z Pomocy Przedmedycznej „Pięć złotych minut”

-udział w festynach regionalnych poświęconych BRD np.: „ Bezpieczne wakacje”

 

Kończy się pewien etap, co zawsze sprzyja podsumowaniom. Tym milej, że możemy zamieścić wpis jednego z ostatnich kursantów PAS, dzisiaj już pełnoprawnego uczestnika ruchu drogowego.

Taka ocena pracy zespołu PAS cieszy. Mamy również nadzieję, iż wyedukowani przez nas kierowcy będą bezpiecznie i zgodnie z naszym hasłem „Stawiamy na kulturę”, z zachowaniem kultury, poruszać się jeszcze długie lata po drogach.

 

Dzień dobry,

Chciałem przekazać, że w dniu dzisiejszym, dzięki wyśmienitej edukacji jaką odebrałem i cierpliwości Pana Witolda do moich umiarkowanych zdolności, udało się mnie zdać egzamin praktyczny przy pierwszym podejściu.

Jest to niewątpliwie zasługa doświadczenia, wiedzy i metodyki Praskiej Szkoły Jazdy, że zrobiła ze mnie początkującego kierowcę o odpowiednich podstawach.

Dziękuję bardzo serdecznie za poświęcony mi czas i trud oraz pozostaje mi teraz doskonalić umiejętności i ostrożnie jeździć po drogach z odpowiednią kulturą jazdy żeby wstydu mentorom nie przynosić.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Przemek Kwiatkowski