// 15 000 wyszkolonych kierowców

Blog

Inauguracja Roku Akademickiego w Praskiej Auto Szkole

Praska Auto Szkoła jest od początku swojego istnienia propagatorem  bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaangażowanym w wiele różnorodnych działań w tym zakresie, między innymi jako ambasador Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym. Dążymy w ramach swoich działań do skutecznego wpływania poprzez edukację na poprawę bezpieczeństwa  na polskich drogach i zmniejszania zagrożeń wypadkami drogowymi również wśród młodzieży.

Mając na uwadze zwiększenie dostępności naszych kursów prawa jazdy dla ludzi młodych, nie zawsze zamożnych, wracamy do stawek za szkolenie sprzed wakacji.

Nauczaniem zasad jazdy zajmują się instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w szkoleniu jak egzaminowaniu, znający wymagania jakie trzeba spełnić aby zdać egzaminy państwowe na prawo jazdy już za pierwszym podejściem.

Praska Auto Szkoła angażuje się również w edukację dzieci i młodzieży szkół podstawowych z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez  organizowanie szkoleń i konkursów z tym związanych.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym, uczciwym przygotowaniem do egzaminów na prawo jazdy w miłej i kulturalnej atmosferze oraz nabyciem umiejętności bezpiecznego uczestniczenia /kierowania samochodami/ w ruchu drogowym serdecznie zapraszamy.

 

Sekretariat czynny jest w godz.: 13.00- 17.00